تاریخچه مهر

 


شرکت مهر (سهامی خاص)، با هدف مشارکت در فرآیند خصوصی سازی اقتصاد کشور، در تاریخ 11 / 10 / 1389 پا به عرصه فعالیت گذاشت.

مهمترین هدف شرکت انتفاع سهامداران و توسعه موضوعات فعالیت شرکت و شناسایی سرمایه‌گذاران و سایر ذینفعان در این حوزه ها از طریق مشارکت عمومی و فراهم کردن فضایی است که علاقه‌مندان به سرمایه‌گذاری اعم از داخلی و خارجی بتوانند نقشی مناسب درتوسعه زیرساخت‌های اقتصادی کشور ایفا نمایند.

 بهره‌برداری از منابع انسانی متخصص و با تجربه، منابع مالی در دسترس و همچنین سهولت و سرعت در عملیاتی کردن برنامه‌ها، از مزایا و ویژگی‌های منحصر به فرد شرکت مهر در خصوص دست‌یابی به اهداف مورد نظر می‌باشد.

این شرکت با تهیه انواع گزارشات تحلیلی در حیطه بازار سرمایه، اقتصاد کلان، بازار جهانی و غیره که مورد نیاز  افراد وحوزه های حقیقی و حقوقی می باشند، به آن ها قدرت تجزیه و تحلیل بالاتری در اتخاذ تصمیمات سرمایه گذاری خود میدهد.

شرکت مهر با ارائه مشاوره اختصاصی در بازارهای مالی مختلف حوزه های فعالیت خود و با شناخت کافی از سرمایه گذاران در این حوزه ها، به مدیریت ثروت با توجه به اهداف و انتظارات آنان می پردازد.

 

 به طور کلی ، هدف اصلی ایجاد شرکت مهر، ایجاد پل ارتباطی میان سرمایه گذار، سرمایه پذیرو پیمانکاران در پروژه های حوزه های فعالیتی شرکت است که پس از شناخت از هم، مراحل اعتبار سنجی و امکان سنجی در پروژه با استفاده از کارشناسان مجرب، صورت گرفته تا ارتباط و مشارکت میان ذینفعان، با اطمینان خاطر و حداقل ریسک ممکن گردد.